"Опозиційна платформа - За життя" вимагає "ампутувати" провокатора Рєзнікова з мирних переговорів
22.9 C
Киев
16.05.2021
Політика

«Опозиційна платформа — За життя» вимагає «ампутувати» провокатора Рєзнікова з мирних переговорів

"Опозиційна платформа - За життя" вимагає "ампутувати" провокатора Рєзнікова з мирних переговорів


Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

«Опозиційна платформа — За життя» вимагає «ампутувати» провокатора — віце-прем’єр-міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій і заступника глави делегації України в ТКГ Олексія Резнікова з мирних переговорів щодо Донбасу. Про це йдеться в заяві, оприлюдненій на сайті партії.

Наводимо її текст дослівно:

Після низки політичних ляпів і провалів Зе-команда вирішила нагадати про своє прагнення зруйнувати мирний процес на Донбасі. На політичну авансцену знову вискочив один із записних адептів безкінечної війни – віце-прем’єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій і заступник глави делегації України у ТКГ Олексій Рєзніков. Він порівняв тимчасово непідконтрольну частину Донбасу з «пухлиною», «ментально хворими» територіями. Грубо образив українських громадян. Погрожував резекцію та ампутацією, ставлячи під сумнів територіальну цілісність України.

Це не перша провокація Рєзнікова, спрямована на зрив мирних переговорів і загострення конфлікту. Проте він залишається на всіх офіційних посадах в уряді та у складі української делегації. Більш того, до складу делегації вводять таких діячів, як Олексій Арестович, який брехав про війну і розпалював конфлікт на Донбасі. І це підтверджує реальну позицію влади набагато більше, ніж лицемірні розмови про «вітрини», вільні зони і примирення. Всі заяви президента і його оточення про прагнення до політичного врегулювання — брехня, гра на публіку, обман виборців і міжнародних партнерів. Зе-влада, як і режим Порошенка, — це партія війни. На це слід звернути увагу всім учасникам Нормандське четвірки.

Источник

Залишити коментар