"Опозиційна платформа - За життя" вимагає припинити розправу над суддями Конституційного Суду
22.9 C
Киев
16.05.2021
Політика

«Опозиційна платформа — За життя» вимагає припинити розправу над суддями Конституційного Суду

"Опозиційна платформа - За життя" вимагає припинити розправу над суддями Конституційного Суду


Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

«Опозиційна платформа — За життя» вимагає від влади припинити розправу над суддями Конституційного Суду. Про це йдеться в заяві, розміщеній на сайті партії.

«У боротьбі з Конституцією і незалежними судами влада перейшла до відвертого цькування і погроз розправи. Відносно непокірних Володимиру Зеленському суддів відкриваються кримінальні справи. Конституційний Суд облягають радикали. Натхненні провокаційними промовами президента, вони готують напади на суддів. Офіс президента посилив тиск на депутатів, вимагаючи від них стати співучасниками в антиконституційному перевороті», — наголошується в ньому.

При цьому додається, що владі не терпиться виконати наказ своїх іноземних кураторів.

«Знищити судову систему, яка заважає продати країну і знищити соціальні права українців. Влада мріє позбавити українських громадян трудових прав. Ліквідувати субсидії, пільги та скасувати пенсії. Розпродати землю і стратегічні підприємства. Передати під зовнішній контроль всі структури влади на всіх рівнях і запустити в Україну іноземні військові бази. Конституція і незалежний Суд – головна перешкода на шляху цих задумів. Тому влада хоче з ним розправитися», — уточнюється в заяві.

В ОПЗЖ стверджують, що сьогодні в парламенті немає підтримки цьому беззаконню. Більшість фракцій висловлюються проти спроб узурпації влади президентом і встановлення в Україні диктатури.

«Опозиційна платформа — За життя» вимагає припинити розправу над суддями. Ми не дамо зруйнувати українську демократію. Будемо захищати Конституцію, суверенітет України, права і свободи українських громадян. Узурпація не пройде! Владі пора на перевибори!»,- резюмується в заяві.

Источник

Залишити коментар