"Опозиційна платформа – За життя": Вимагаємо не допустити зриву чесного підведення підсумків виборів в Одесі!
15.8 C
Киев
28.09.2022
Політика

«Опозиційна платформа – За життя»: Вимагаємо не допустити зриву чесного підведення підсумків виборів в Одесі!

"Опозиційна платформа – За життя": Вимагаємо не допустити зриву чесного підведення підсумків виборів в Одесі!

Заява партії


Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Політична партія «Опозиційна платформа – За життя» опублікувала заяву з приводу ситуації з підрахунком голосів на виборах в Одесі. Відповідне повідомлення розміщено на сайті політсили.

Наводимо текст заяви дослівно:

Проти переконливої перемоги «Опозиційної платформи – За життя» на виборах до Одеської міської ради запущено механізм фальсифікацій і зриву підбиття підсумків голосування. 

Зокрема, депутати від політичної партії «Довіряй справам», яка пов’язана із нинішнім Одеським міським головою Геннадієм Трухановим, перешкоджають законній процедурі перерахунку голосів на низці дільниць, де, за даними спостерігачів від партії «Опозиційна платформа – За життя», застосовувалися каруселі, чинилися спроби добавити собі голосів за рахунок нашої та інших партій. 

Вже четверту добу блокується та затягується робота територіальних виборчих комісій, чиниться силовий тиск на їхніх членів. 

Команда «Опозиційної платформи – За життя» рішуче протистоїть цим незаконним діям. Ми впевнено перемогли в Одеській області та в Одесі. Наш кандидат Микола Скорик вийшов у другий тур на виборах мера. 

Проте влада так сильно боїться перемоги «Опозиційної платформи – За життя», що використовує найбрудніші методи. Будівлі, де працюють комісії, мінують, в них відключають світло, 30 жовтня до зриву засідань було залучено всі силові структури – поліцію, СБУ, прокуратуру. 

Задача всього цього беззаконня зрозуміла – залякати, заблокувати підрахунок і приховати фальсифікації. Для цього використовується максимальний адмінресурс. 

Проти ночі 31 жовтня силовики, які не вважали потрібним представитися, намагалися винести ящики із виборчою документацією, главам комісій приносять фальшиві повістки із викликами на допити. Щодня група вже колишніх депутатів від ПП «Довіряй справам» влаштовує беззаконня на засіданнях комісій, затягуючи процес підрахунку голосів. 31 жовтня громадською організацією «Довіряй справам» подано два позови до Одеського окружного адміністративного суду, якими оскаржуються дії Суворовської районної територіальної виборчої комісії міста. 

Проте команда політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» твердо стоїть на захисті результатів волевиявлення одеситів і вимагає припинити беззаконня. 

Звертаємося до генерального прокурора України, міністра внутрішніх справ, голови Одеської обласної державної адміністрації, керівників правоохоронних органів області з вимогою негайно розібратися із фактами силового тиску і не допустити зриву чесного підбиття підсумків виборів в Одесі. 

Ми доб’ємося покарання винних, захистимо вибір одеситів і свою перемогу!

Источник

Залишити коментар