"Опозиційна платформа - За життя" заявляє про спроби масштабної фальсифікації результатів виборів у Маріуполі
26.3 C
Киев
17.06.2021
Політика

«Опозиційна платформа — За життя» заявляє про спроби масштабної фальсифікації результатів виборів у Маріуполі

"Опозиційна платформа - За життя" заявляє про спроби масштабної фальсифікації результатів виборів у Маріуполі


Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

У Маріуполі «Слуги народу» разом з «Блоком Вадима Бойченка» намагаються сфальсифікувати результати виборів, щоб дати можливість президентській партії увійти до складу міської ради. Про це йдеться в заяві «Опозиційної платформи — За життя», розміщеній на сайті політсили.

Як зазначають у партії, згідно з протоколами з мокрими печатками від дільничних виборчих комісій, завірені копії яких є на руках у представників ОПЗЖ, «Слуги народу» набрали всього 4,7% голосів – це означає, що вони не проходить до Маріупольської міськради.

«Але за цю ніч ситуація різко змінилася — згідно з протоколами районних комісій, «Слуги народу» набирають вже 5,1% голосів.

За нашими даними, «Слуги народу» намагаються «натягнути» потрібний відсоток голосів за рахунок збільшення в протоколах районних комісій числа бюлетенів, визнаних недійсними — це штучно підвищує відсоток голосів, відданих за кожну з партій, не змінюючи при цьому число голосів у кількісному співвідношенні», — наголошується в заяві.

Більше того, представники «Слуги народу», кажуть в ОПЗЖ, через своїх покровителів з Партії «Блок Вадима Бойченка» починають розміщувати в своїх кишенькових міських ЗМІ інформацію з «підсумковими» результатами голосування жителів Маріуполя. Якщо підрахувати відсотки, набрані всіма партіями-учасниками виборчого процесу, загальна сума голосів виходить 104,29%, що говорить про те, що фальсифікація проводилася в поспіху і була допущена груба математична помилка, яку, без сумніву, виправлять при оголошенні остаточних результатів.

«У представників нашої партії є протоколи з мокрими печатками від усіх дільничних комісій, завдяки чому ми без проблем зможемо довести, де і як була проведена підтасовка результатів.

«Опозиційна платформа — За життя» вже готує позов до суду про фальсифікацію результатів виборів. За підробку протоколів винним загрожує кримінальна відповідальність до 10 років позбавлення волі», — резюмується в заяві партії.

Источник

Залишити коментар