18.4 C
Киев
17.05.2021
Політика

«Опозиційна платформа — За життя»: Замість того, щоб боротися з епідемією, влада вирішила на ній заробити

"Опозиційна платформа - За життя": Замість того, щоб боротися з епідемією, влада вирішила на ній заробити


Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Команда президента Володимира Зеленського не хоче боротися з епідемією. У неї немає ні часу, ні бажання, щоб допомогти людям і підтримати українських підприємців. Натомість «слуги» з легкістю штампують нові закони, які вводять побори для громадян і бізнесу, створюють корупційну годівницю для силовиків і чиновників. Про це йдеться в заяві «Опозиційної платформи — За життя», розміщеній на сайті політсили.

Як зазначається, сьогодні в першому читанні «слуги народу» узаконили штрафи за відсутність масок і порушення карантину. Це не допоможе перемогти епідемію, але стане новим інструментом тиску на бізнес. Влада також розбазарила і «закатала в асфальт» мільярди гривень з бюджетного фонду боротьби з епідемією. Витратила державні гроші на зарплати чиновникам і патріотичні серіальчики. А тепер знайшла спосіб знову залізти в кишеню громадянам.

«Опозиційна платформа — За життя» вимагає від влади припинити годувати корупціонерів і забезпечити повноцінне фінансування боротьби з епідемією. Відзвітувати за витрачання коштів з Фонду боротьби з COVID-19. Закласти в бюджеті пріоритетне фінансування медицини, допомогу громадянам і бізнесу в подоланні наслідків епідемії», — підкреслюється в заяві партії.

«Минула влада наживалася на війні. Ця намагається нажитися на епідемії. Чим швидше Зе-команда піде з влади, тим легше буде країні вибратися з кризи», — підсумували в ОПЗЖ.

Источник

Залишити коментар