"Опозиційна платформа - За життя": Звернення Зеленського до "слуг народу" з вимогою розпустити КСУ - узурпація влади
22.9 C
Киев
16.05.2021
Політика

«Опозиційна платформа — За життя»: Звернення Зеленського до «слуг народу» з вимогою розпустити КСУ — узурпація влади

"Опозиційна платформа - За життя": Звернення Зеленського до "слуг народу" з вимогою розпустити КСУ - узурпація влади


Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Звернення президента Володимира Зеленського до «слуг народу» з вимогою розпустити Конституційний суд України – це узурпація влади. Про це йдеться в заяві «Опозиційної платформи – За життя», яку оприлюднено на сайті партії.

«Сьогодні президент Зеленський почав відкриті дії проти законності і конституційного ладу. Слідом за внесенням до парламенту повністю антидемократичного і протиправного проєкту про розпуск Конституційного суду він в диктаторському стилі наказав депутатам від правлячої партії підтримати це рішення», — наголошується в ньому.

При цьому в партії підкреслили, що Володимир Зеленський не зміг повернути країні мир, не знає, як подолати економічну кризу і поліпшити життя людей, він відступив перед корупцією і здає країну під зовнішнє управління і кредиторам. 

«Сьогодні він вирішив діяти, як диктатор і узурпатор влади. Незважаючи на невдоволення суспільства, позицію більшості політичних сил, ігноруючи думку Венеціанської комісії (Європейська комісія за демократію через право) президент Зеленський домагається узурпації влади. Заради цього він погрожує кривавим хаосом і вуличними заворушеннями», — додали в партії.

В ОПЗЖ підсумували: «Не таких перемог чекали українські громадяни від глави держави. Всього лише за рік його правління стало синонімом непрофесіоналізму, безпорадності, занепаду і кризи, а тепер ще й беззаконня. Таких «переможців» судять, і не тільки історія».

 

Источник

Залишити коментар