Опубліковано відео катування затриманих у Мінську. 18+
27.01.2021
Новини світу

Опубліковано відео катування затриманих у Мінську. 18+

Опубліковано відео катування затриманих у Мінську. 18+

Фото: кадр из видео Затримані в Мінську

Білоруська ініціатива BYPOL опублікувала відео побиття і катування затриманих у Фрунзенському РУВС Мінська, що відбувалися в серпні.

 

Оприлюднено відеозапис білоруської ініціативи BYPOL, на якому відображено тортури й побиття силовиками затриманих мінчан у серпні. Про це повідомляє TUT.by.

 

Повідомляється, що відеозаписи були зроблені у Фрунзенському РУВС Мінська 12 серпня.

 

На кадрах видно, що затримані утримувалися, імовірно, у спортивному залі. Деякі із затриманих стоять уздовж стіни на колінах, руки зв’язані за спиною. Деякі лежать на підлозі, руки також за спиною. Чоловіка б’ють, коли він зволікає з відповіддю на питання.

 

Одного з лежачих на підлозі хлопців змушують облизувати кийок. На задньому плані видно, як невідомий у штатському і балаклаві б’є кийком чоловіка, чути крики і мат.

 

Багато затриманих намагаються пояснити, що не брали участі в мітингах і опинилися на вулиці випадково.

 

Увага, відео містить сцени жорстокості і нецензурну лексику. Відео 18+

 

 

 

Раніше повідомлялося, що глава КДБ Білорусі Іван Тертель заявив, що в Білорусі був реалізований «жорсткий сценарій кольорової революції», а на весну спецслужби готуються до «гарячої війни».

 

Також повідомлялося, що МВС Білорусі та Росгвардія співпрацюватимуть щодо охорони громадського порядку і забезпечення громадської безпеки.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар