ОПЗЖ вимагає чесного перерахунку голосів на Рівненщині
24.3 C
Киев
19.08.2022
Політика

ОПЗЖ вимагає чесного перерахунку голосів на Рівненщині

ОПЗЖ вимагає чесного перерахунку голосів на Рівненщині

Заява партії


Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Політична партія «Опозиційна платформа — За життя» вимагає чесного перерахунку голосів у Рівненській області. Про це повідомила пресслужба політсили.

Наводимо текст заяви дослівно:

На виборах до Рівненської обласної ради громадяни підтримали програму «Опозиційної платформи — За життя» і кандидатів від партії. Вони віддали свій голос на захист соціальної справедливості, розвиток регіону, поліпшення умов життя людей. Паралельний підрахунок голосів показав, що за підсумками голосування у Рівненській обласній раді буде фракція, яка відстоює права та інтереси жителів Рівненщини. Але тепер фальсифікатори, вступивши в змову з членами дільничної комісії, намагаються перекрутити волевиявлення виборців. Вони хочуть не допустити нашу партію в обласну раду і без будь-якого контролю, на свій розсуд розпоряджатися землею і власністю всіх жителів області.

У процесі голосування і підрахунку результатів наші спостерігачі та незалежні журналісти зафіксували масові факти порушень і крадіжку голосів нашими опонентами. Ми всі ці порушення ретельно задокументували, щоб аргументовано представити нашу позицію в суді. Під надуманим приводом нам було відмовлено у розгляді нашої заяви.

Рівненська обласна партійна організація «Опозиційної платформи — За життя» вимагає припинити судове свавілля і зупинити спроби перекрутити волевиявлення рівнян.

Ми будемо продовжувати відстоювати в судах право громадян на чесні вибори. Ми будемо захищати кожен голос, відданий за наших кандидатів. Справедливість має бути відновлена. І голоси перераховані. Не можна допустити, щоб судова система покривала нечесних на руку махінаторів. Борімося разом! Разом переможемо!

Источник

Залишити коментар