-1.4 C
Киев
23.12.2020
Новини світу

Парламент Ізраїлю розпущено достроково

Парламент Ізраїлю розпущено достроково

Засідання ізраїльського парламенту

Позачергові вибори у країні, які стануть четвертими менш ніж за два роки, відбудуться 23 березня наступного року.

 

Парламент єврейської держави був автоматично розпущений у ніч із вівторка на середу, 23 грудня, через закінчення строків затвердження держбюджету-2020. Про це повідомило державне радіо Kan.

 

Відзначається, що позачергові вибори у країні відбудуться 23 березня наступного року.

 

«Ми знову йдемо на вибори. У нас попереду складний період. Двері Кнесету (парламенту Ізраїлю — ред.) 23-го скликання закриваються», — заявив спікер Ярів Левін після завершення останнього пленарного засідання парламенту.

 

При цьому чинний прем’єр-міністр Біньямін Нетаньяху залишається на цій посаді до моменту приведення до присяги нового уряду, сформованого за підсумками виборів.

 

Нагадаємо, парламентські вибори в березні будуть четвертими в Ізраїлі менш ніж за два роки. Попереднє голосування, яке відбулося 2 березня 2020 року, поклало кінець політичній кризі у країні, яка тривала понад 500 днів.

 

На минулих виборах партія Нетаньяху Лікуд здобула перемогу з невеликою перевагою, але їй і її союзникам не вдалося отримати більшість у парламенті.

 

Тільки наприкінці квітня Нетаньяху і спікер Кнесету Бені Ганц оголосили про рішення сформувати велику коаліцію за підсумками виборів і повідомили, що підписали угоду про створення уряду національної єдності.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар