Пародія Бенксі на "Кримінальне чтиво" пішла з молотка за 125 тис. фунтів
-0.9 C
Киев
28.01.2021
Новини світу

Пародія Бенксі на «Кримінальне чтиво» пішла з молотка за 125 тис. фунтів

Пародія Бенксі на "Кримінальне чтиво" пішла з молотка за 125 тис. фунтів

Фото: Getty Images Принт Бенксі з пародією на фільм «Кримінальне чтиво» продали на торгах за 125 тис. фунтів

Принт, виданий в 2004 році, зображує персонажів картини Квентіна Тарантіно, зіграних Джоном Траволтою і Семюелем Л. Джексоном.

Принт анонімного художника Бенксі з пародією на фільм «Кримінальне чтиво» продали на торгах за 125 тис. фунтів стерлінгів. Про це повідомляється на сайті галереї TateWard.

Принт, виданий в 2004 році, відтворює одну з найзнаменитіших сцен «Кримінального чтива» Квентіна Тарантіно: персонажі Джона Траволти і Семюеля Л. Джексона стоять в чорних костюмах і тримають в руках замість пістолетів банани.

Уперше робота Бенксі побачила світ ще в далекому 2002 році поряд з однією з лондонських станцій метро — Old Street. Плакат провисів там аж до 2007 року, поки його не зафарбували працівники транспортної служби.

Пізніше один з місцевих художників написав балончиком на місці колишнього плакат «ComeBack» («Повернись»), і тоді Бенксі перевидав свою пародію. Цього разу персонажі були одягнені в костюми бананів, а в руках тримали пістолети.

Раніше в англійському місті Ноттінгемі невідомі зіпсували нову роботу Бенскі. На графіті, яку Бенксі показав 17 жовтня в інстаграмі, зображена дівчинка, яка крутить велосипедну шину, як обруч. Поруч зі стіною, на яку нанесено образ дитини, до стовпа прикутий байк без одного колеса. Тепер, як повідомляють ЗМІ, його хтось вкрав.

Бенксі купив судно для порятунку африканських мігрантів

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар