Пасажиропотік з Донбасом впав у минулому році
-4.1 C
Киев
09.03.2021
Новини України

Пасажиропотік з Донбасом впав у минулому році

Пасажиропотік з Донбасом впав у минулому році

Фото: Facebook/ДПСУ Кількість перетинів поступово збільшувалася з червня

Кількість осіб, які перетинали лінію зіткнення, різко знизилася через пандемію коронавірусу — на 78% менше, ніж у 2019 році.

 

На Донбасі з березня 2020 року з початку пандемії кількість осіб, які перетинали «лінію розмежування», критично знизилася. Так, зареєстровано три мільйони перетинів, що становить 22% від загальної кількості перетинів у 2019 році (близько 14 мільйонів). Більша частка з них припала з січня по середину березня, повідомляє Управління ООН з координації гуманітарних справ.

 

Через обмеження, пов’язані з поширенням коронавірусу, з середини березня до початку червня всі КПВВ на Донбасі були закриті.

 

Після того, як у червні були відкриті два КПВВ — Новотроїцьке та Станиця Луганська, кількість перетинів почала збільшуватися.

 

«Так як очікується, що пандемія COVID-19 триватиме більшу частину 2021 року, ймовірно, робота КПВВ буде істотно обмежена принаймні до літа 2021 року. Відкриття двох нових КП в Луганській області — Щастя і Золоте — відкладається на невизначений період через розбіжності щодо режиму їхньої роботи», — йдеться в повідомленні.

 

Раніше ми писали, що сепаратисти тимчасово відкрили КПВВ в Щасті. Місія ОБСЄ спостерігала за припиненням вогню і відкриттям пункту пропуску для передачі грошей за воду.

 

Додамо, що українець на авто проривався в Крим через КПВВ. Він проігнорував вимоги прикордонників зупинитися і почав таранити механізм примусової зупинки. Зрештою, його затримали.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар