Пашинян: У Карабасі оточили миротворців Росії
-0.3 C
Киев
23.01.2021
Новини світу

Пашинян: У Карабасі оточили миротворців Росії

Пашинян: У Карабасі оточили миротворців Росії

У Росії ситуацію поки не коментують

Раніше Вірменія втратила зв’язок з особовим складом низки бойових позицій у Гадрутському районі. Є інформація, що вони потрапили в оточення або взяті в полон.

 

Прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявляє, що російські миротворці перебувають в оточенні азербайджанських військ у Нагірному Карабасі. Про це він сказав в інтерв’ю Вірменській службі Радіо Свобода в середу, 16 грудня.

 

Він уточнив, що в оточення потрапили миротворці на ділянці сіл Хін Тагер і Хцаберд Гадрутського району.

 

«За нашими даними, у тому числі російські миротворці перебувають в оточенні. Є проблеми зі зв’язком, оскільки через місцевість є певні проблеми з комунікацією. Причому, такі ж проблеми є і в російських миротворців, і там у нас склалася певна кризова ситуація» , — сказав Пашинян.

 

За його словами, є відомості про те, що на цій ділянці вірменські військовослужбовці потрапили в азербайджанський полон. «Так, є така інформація», — зазначив він.

 

Раніше у Вірменії заявили, що втратили зв’язок з особовим складом низки бойових позицій у Гадрутському районі. За даними ЗМІ, Азербайджан супроводжував їх до постів російських миротворців. А за іншими даними, частину з них взяли в полон.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар