Переговори Байдена і Путіна: стали відомі результати
-2.1 C
Киев
22.01.2022
Новини світу

Переговори Байдена і Путіна: стали відомі результати

Переговори Байдена і Путіна: стали відомі результати

Фото: t.me/stranaua Байден провів переговори з Путіним

Законодавці США прибрали із узгодженого проекту оборонного бюджету положення про запровадження санкцій проти Північного потоку-2.

 

Відомі підсумки переговорів президента США Джо Байдена та президента РФ Володимира Путіна. Про це повідомляє ТАРС.

 

Зазначається, що законодавці США прибрали із узгодженого проекту оборонного бюджету положення про запровадження санкцій проти Північного потоку-2.

 

Крім того, із узгодженого проекту американського оборонного бюджету виключили положення про заборону на придбання та продаж особами зі США новостворених російських суверенних боргових зобов’язань.

 

«Законопроект у Палаті представників містив поправку (розділ 6417), яка передбачала введення заборони на транзакції щодо нового російського суверенного боргу. Сенатська поправка не містить цього положення. Узгоджений варіант не містить цього положення», — йдеться в поясненнях до узгодженого проекту документа.

 

Узгоджений проект оборонного бюджету США включає $4 млрд. на ініціативу, спрямовану на стримування Росії в Європі.

 

Як йдеться у повідомленні Білого дому, Байден висловив глибоке занепокоєння Сполучених Штатів та європейських союзників щодо ескалації Росією сил навколо України і чітко дав зрозуміти, що США та союзники відповідатимуть рішучими економічними та іншими заходами у разі військової ескалації.

 

Зазначається, президенти також обговорили діалог США та Росії з питань стратегічної стабільності. Крім того, провели окремий діалог про програми-вимагачі, а також про спільну роботу з таких регіональних питань, як Іран.

 

Нагадаємо, переговори Байдена та Путіна тривали дві години.

 

Кремль не чекає на прорив від бесіди Путіна з Байденом

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар