Переговори про постачання Супутника в Німеччину зайшли в глухий кут - ЗМІ
20.5 C
Киев
23.06.2021
Новини світу

Переговори про постачання Супутника в Німеччину зайшли в глухий кут — ЗМІ

Переговори про постачання Супутника в Німеччину зайшли в глухий кут - ЗМІ

Супутника Німеччині не бачити?

Якщо російська вакцина не надійде до Німеччини влітку 2021 року, то потім необхідності в її використанні не буде.

Переговори про постачання до Німеччини російської вакцини від коронавірусу Супутник V все більш і більш ускладнюються, пише німецький таблоїд Bild з посиланням на джерела, близькі до обговорення. За словами одного зі співрозмовників видання, переговори фактично зайшли в глухий кут.

Росія, розповіли джерела Bild, швидше за все не зможе поставити до Німеччини вакцину в червні-липні. Одна з причин — брак сировини для виробництва необхідної кількості Супутника V. Інша причина, дана російською стороною обіцянка поставити вакцину в Індію. Для того, щоб забезпечити поставку вакцини для Німеччини, за словами джерел Bild, Росія повинна буде відмовитися від поставок в Індію, а в ситуації, що склалася це неможливо.

Якщо російська вакцина не надійде до Німеччини влітку 2021 року, відзначає видання, то потім необхідності в її використанні не буде. Країна замовила достатню кількість вакцин інших виробників, щоб обійтися без Супутника V.

Нагадаємо, що в березні повідомлялося, що Німеччина просить Європейську комісію запустити процедуру закупівлі Супутника V. Тоді ж з’явилася інформація про те, що обговорюється можливість виробництва російської вакцини в Німеччині.

Путін порівняв російські COVID-вакцини з автоматом Калашникова

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар