6.4 C
Киев
30.12.2020
Новини світу

Перша країна у світі схвалила вакцину AstraZeneca

Перша країна у світі схвалила вакцину AstraZeneca

Британія схвалила вже дві COVID-вакцини

Британія першою у світі схвалила використання вакцини Pfizer і BioNTech, а тепер і AstraZeneca.

 

Велика Британія першою у світі схвалила використання вакцини, розробленої Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca. Про це в середу, 30 грудня, повідомляє Міністерство охорони здоров’я країни.

 

«Уряд сьогодні прийняв рекомендацію Агентства з контролю за лікарськими засобами і виробами медичного призначення дозволити використання вакцини від коронавірусу компанії AstraZeneca і Оксфордського університету», — наголошується в повідомленні.

 

Варто відзначити, що за добу у Великій Британії зареєстрували 53 135 випадків COVID-19, що є новим рекордом. Днем раніше в країні виявили понад 41,3 тис. заражених.

 

Всього за час пандемії у Великій Британії зареєстрували понад 2,3 млн випадків зараження COVID-19. Померли більш як 71 тисяча осіб.

 

Нагадаємо, Британія першою в світі схвалила вакцину від коронавірусу. 2 грудня було дозволено використання препарату компаній Pfizer і BioNTech.

 

У грудні ж у Британії виявили більш заразний штам коронавірусу, через це майже на половині території країни ввели додаткові обмеження.

 

Напередодні стало відомо, що Європейське управління з лікарських засобів не зможе в найближчі тижні схвалити використання вакцини AstraZeneca, оскільки компанія ще не подавала ніяких документів для схвалення свого препарату.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар