Пхеньян повідомив про стан Кім Чен Ина, що "розбиває серця народу"
23 C
Киев
06.08.2021
Без рубрики

Пхеньян повідомив про стан Кім Чен Ина, що «розбиває серця народу»

Пхеньян повідомив про стан Кім Чен Ина, що "розбиває серця народу"

Кім Чен Ин до схуднення

Режим хоче, щоб світ думав, що і північнокорейці дбають про свого лідера і плачуть через його худорлявість, кажуть експерти.

 

Стан здоров’я північнокорейського диктатора Кім Чен Ина «розбиває серця народу». Про це один з жителів Пхеньяна заявив у сюжеті держтелебачення КНДР, пише Daily Mail 28 червня.

 

«Наш шановний генеральний секретар виглядить виснаженим, і це розбиває серця народу. Всі говорять, як у них відразу навернулися сльози», — говорить він у сюжеті.

 

На думку аналітиків, такий сюжет свідчить про те, що влада КНДР прагне використати схуднення Кім Чен Ина для зміцнення лояльності до нього в складні часи, зазначає видання.

 

Пхеньян повідомив про стан Кім Чен Ина, що "розбиває серця народу"

Кім Чен Ин сильно схуд

 

«Пхеньян посилає повідомлення, що Кім Чен Ин — лідер, який дуже багато працює заради своїх громадян і до такої міри, що він мало їсть і худне. І режим хоче, щоб світ думав, що і північнокорейці дбають про свого лідера і плачуть через його худорлявість», — цитує газета експертів.

 

Нагадаємо, що Кім Чен Ин раніше попередив населення КНДР про погіршення ситуації з продовольством і закликав готуватися до повторення голоду 1990-х років, який забрав життя мільйонів людей.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар