П'ять американських штатів легалізували марихуану
14.7 C
Киев
12.05.2021
Новини світу

П’ять американських штатів легалізували марихуану

П'ять американських штатів легалізували марихуану

Підрахунок голосів на виборах в США

Питання, що стосуються наркотиків, були включені в бюлетені в 32 штатах серед запропонованих.

П’ять американських штатів в ході виборів прийняли рішення про легалізацію використання марихуани. Крім того, Орегон став першим штатом, який скасував кримінальну відповідальність за зберігання невеликих кількостей «вуличних наркотиків», таких як кокаїн, героїн та метамфетамін, повідомляє Голос Америки.

Зазначається, що питання, що стосуються наркотиків, були включені в бюлетені в 32 штатах серед 120 запропонованих законів штатів і конституційних поправок.

Ініціатива, підтримана в Орегоні, дозволить людям, заарештованим з невеликою кількістю важких наркотиків, уникнути суду і можливого тюремного ув’язнення за умови сплати штрафу в розмірі 100 доларів і проходження програми позбавлення залежності.

Пропозиція була підтримана Демократичною партією Орегона і деякими асоціаціями лікарів і медсестер.

Виборці в Нью-Джерсі і Арізоні схвалили заходи щодо легалізації марихуани для людей, старших за 21 рік. Південна Дакота стала першим штатом, виборці якого схвалили використання марихуани як в рекреаційних, так і медичних цілях.

Виборці штату Монтана схвалили легалізацію рекреаційної марихуани, а в штаті Міссісіпі легалізовано медичну марихуану.

Вибори президента в США 2020: онлайн-трансляція

Як повідомлялося, на нинішніх виборах у США явка виявилася найвищою за 120 років. За попередніми даними, на президентських виборах проголосували 160 млн американців.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар