Під COVID віддадуть половину всіх ліжок у лікарнях
27.5 C
Киев
15.08.2022
Новини України

Під COVID віддадуть половину всіх ліжок у лікарнях

Під COVID віддадуть половину всіх ліжок у лікарнях

Фото: t.me/stat_regions У лікарнях під COVID виділять 83 тисячі ліжок

Спочатку для лікування пацієнтів з коронавірусом виділили 32 тисячі ліжок, потім їхню кількість збільшили на 20 тисяч, а тепер мають намір збільшити ще на 31 тисячу.

Під розміщення хворих на коронавірус перепрофілюють 83 тисячі ліжок, що є половиною всього ліжкового фонду країни, повідомив у вівторок, 10 листопада, міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Він зазначив, що це дуже критична кількість, яку може бути виділено без шкоди для надання медичної допомоги пацієнтам з іншими захворюваннями.

Степанов нагадав, що в країні призупинені планові госпіталізації, крім тих, відстрочка яких загрожує життю громадян. Зокрема, це госпіталізації, пов’язані з пологами, онкологічними захворюваннями тощо.

Також він зазначив, що МОЗ пропонує ввести карантин «вихідного дня» з метою зменшення темпів поширення коронавірусної хвороби та недопущення перевантаження медичної системи. Дане питання Кабмін може розглянути вже завтра.

Напередодні головний санлікар Віктор Ляшко повідомив, що в зв’язку з погіршенням ситуації з коронавірусом Україна переходить на другий етап реагування на пандемію, в рамках якого збільшать кількість COVID-ліжок.

Також повідомлялося, що в Україні за місяць госпіталізації з COVID зросли на 80%. У лікарні потрапила 51 тисяча осіб.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар