Підприємці блокують дороги в регіонах
26.9 C
Киев
19.08.2022
Новини України

Підприємці блокують дороги в регіонах

Підприємці блокують дороги в регіонах

Фото: Скриншот из видео Блокувати дороги підприємці обіцяють до виконання Радою їхніх вимог

Підприємці вимагають прийняти закон про скасування касових апаратів для спрощеної системи оподаткування.

Незадоволені рішенням Верховної Ради підприємці почали перекривати дороги в регіонах.

Минулого тижня парламент не проголосував за відстрочення введення касових апаратів на рік для ФОПів. Підприємці вимагають, щоб Рада прийняла закон про скасування касових апаратів для спрощеної системи оподаткування.

Вони оголосили акції протесту і перекрили дороги в Дніпропетровській, Львівській, Херсонській, Закарпатській, Миколаївській областях.

Люди ходять назад-вперед по пішохідних переходах, не пропускають нікого, крім медичної допомоги і поліції.

Активісти заявили, що сьогодні короткочасне перекриття, тільки попереджувальна акція. Однак вони будуть перекривати дороги і надалі, поки їх не почують, і Рада не прийме закон.

 

 

 

 

Як відомо, з 1 серпня 2020 бізнес зможе замість традиційних касових апаратів (реєстраторів розрахункових операцій — РРО) використовувати програмні касові апарати (програмні РРО). При цьому програмний РРО від Державної податкової служби буде повністю безкоштовним, а встановити його можна на смартфон, планшет, комп’ютер або інший пристрій, що має ОС Android і Windows і підключений до інтернету.

Зазначимо, вже Мін’юст узаконив «касові апарати в смартфоні». Додаток для програмного реєстратора розрахункових операцій доступний всім охочим.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар