Підробки не обміняють: на Київщині СБУ знайшла фальшиві гроші, які могли б пройти контроль у пунктах обміну валют - Европа Онлайн
28.01.2021
Всі новини Новини України

Підробки не обміняють: на Київщині СБУ знайшла фальшиві гроші, які могли б пройти контроль у пунктах обміну валют

Шахраї могли вкинути на ринок 20 млн. фальшивих гривень і доларів. Але СБУ затримала їх і не дала підробкам поширитися. А вони були дуже якісні, навіть обмін валют їх прийняв би.

У Київській області СБУ накрила фальшивомонетників. Вони надрукували підробних грошей на 20 млн. гривень. І вже збиралися «реалізувати», але СБУ їх вчасно заблокували.

Служба безпеки України (СБУ) повідомила, що викрила організоване угруповання, яке спеціалізувалося на збуті великих сум фальшивих грошей у національній та іноземній валютах на території Києва і Київської області.

Деталі: Зазначається, що зловмисники могли завдати державі збитки на майже 20.000.000 у гривневому еквіваленті.

Як повідомила прес-служба СБУ в четвер, 24 грудня, до складу групи входило декілька мешканців Києва та Київської області. Фігуранти займалися збутом підроблених купюр високої якості. Своїх клієнтів вони підшукували через особисті зв’язки.

У межах контролю за вчиненням злочину співробітники СБУ задокументували кілька фактів протиправної діяльності зловмисників.

За попередніми висновками фахівців Національного банку України, реалізовані «підробки» мали відповідні захисні елементи для проходження контролю на спеціальних електронних пристроях, у тому числі в пунктах обміну валют.

Під час обшуків в будинках учасників банди вилучили купюри на суму майже 600 тисяч у гривневому еквіваленті, зброю та наркотики, а також посвідчення працівників органів влади та правоохоронних структур.

Наразі їм повідомлено про підозри в збуті фальшивих грошей групою осіб у великому розмірі. Підозрюваним загрожує від 5 до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Джерело: Пресцентр СБУ

Залишити коментар