Підтримувала протести: Мінськ просить РФ видати білоруську співачку
16.5 C
Киев
04.08.2021
Без рубрики

Підтримувала протести: Мінськ просить РФ видати білоруську співачку

Підтримувала протести: Мінськ просить РФ видати білоруську співачку

Фото: Instagram/angelicaagurbash Анжеліка Агурбаш

Відому співачку, яка проживає в Росії, Білорусь заочно заарештувала і вимагає, щоб видали її.

 

Генеральна прокуратура Білорусі має вимогу до Росії — видати білоруську співачку Анжеліку Агурбаш. На батьківщині проти неї відкрили кримінальні справи за розпалювання ворожнечі й образу президента. Про це повідомлено на Telegram-каналі відомства.

 

«З серпня 2020 року, як самостійно, так і в групі з невстановленими особами, вона розміщувала в глобальній комп’ютерній мережі Інтернет, зокрема за допомогою соціальних мереж, відеохостингу YouTube, відомості, які спрямовані на розбурхання інакшої соціальної ворожнечі і ворожнечі за ознакою іншої соціальної приналежності стосовно осіб, які мають спільні соціально значимі ознаки, які засновані на приналежності до певної професії: як-от співробітники правоохоронних органів, держслужбовці, представники влади, які виступають за дотримання правопорядку і збереження чинного державного конституційного ладу Республіки Білорусь», — йдеться в повідомленні прокуратури.

 

Також наголошено, що Агурбаш нібито в Інтернеті публікувала інформацію, що містила образи на адресу Лукашенка.

 

«Стосовно обвинуваченої санкціоновано запобіжний захід у вигляді взяття під варту. У Генеральну прокуратуру Російської Федерації в червні 2021 року направлено запит видати її, щоб притягнути до кримінальної відповідальності», — підкреслено в повідомленні.

 

До цього стало відомо, що в Білорусі затримали громадянина України. Його відвезли в невідомому напрямку. Причина таких дій правоохоронців поки невідома.

 

Додамо, що Кремль чекає, що Лукашенко здійснить візит в анексований Крим.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар