Пєсков назвав "зливом" статті про вторгнення РФ в Україну
21.01.2022
Новини світу

Пєсков назвав «зливом» статті про вторгнення РФ в Україну

Пєсков назвав "зливом" статті про вторгнення РФ в Україну

В РФ вимагають гарантій для переговорів про Україну

У Росії заявляють про агресивну і ворожу риторику з європейських столиць і Вашингтона.

 

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков вважає «цілеспрямованим зливом» публікації в ЗМІ про план вторгнення в Україну. Про це він сказав в інтерв’ю Первому каналу в понеділок, 6 грудня.

 

 

 

«Є певна кризова ситуація з Україною. Ми бачимо агресивну і ворожу риторику, яка йде з європейських столиць, з Вашингтона. Ми бачимо очевидно цілеспрямовані зливи в ЗМІ — західних, англосаксонських, у яких публікують різні плани про нібито заплановане вторгнення Росії в Україну», — сказав він.

 

«Тут президент Путін має абсолютно чітко оформлену позицію. Він сказав про необхідність початку переговорів про системи гарантій. Гарантії, звісно ж, не можуть бути односторонніми», — додав Пєсков.

 

Також Пєсков заявив про агресивну риторику США і країн Європи із приводу Росії.

 

«Справді, риторика звучить дуже агресивна з американського боку і з боку європейських столиць на нашу адресу. Ми бачимо ці численні качки, які вкидаються, про нібито заплановану агресію Росії проти України», — сказав він.

 

При цьому Пєсков зазначив, що Москва не чує «жодного слова на адресу України, жодного застереження на адресу Києва в тому плані, щоб вони навіть не думали починати силове врегулювання ситуації на Південному Сході».

 

Інформацію про нові дані ЗМІ про вторгнення РФ в Україну читайте в матеріалі Корреспондент.net.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар