12 C
Киев
18.05.2021
Новини світу

Пєсков: В РФ і США різне розуміння союзництва

Пєсков: В РФ і США різне розуміння союзництва

Фото: Reuters У Путіна не бачать можливості співпрацювати з США

У Кремлі озвучили їх бачення відмінностей у підходах до двосторонніх відносин Росії та США.

 

Президент Росії Володимир Путін і американський лідер Джо Байден по-різному розуміють термін «союзництво». Про це в четвер, 29 квітня, заявив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков, коли казав про створення союзу між Росією та Китаєм, пише Інтерфакс.

 

«Що стосується роботи із союзниками. Тут, напевно, можна сказати про концептуальну різницю в підходах до союзництва між США і Росією. Для президента Путіна союзництво — це співпраця в інтересах країн-учасниць… але це ні в якому разі не якісь там спільні дії проти когось… У США це означає, що ми всі повинні встати під рушницю, причому краще під нашу рушницю, проти наших ворогів. Ось це концептуальна різниця», — сказав Пєсков.

 

За його словами, США проявляють двоїсту позицію у відносинах з РФ.

 

«Двотрекова позиція США — ні що інше, як роздвоєння. Вона не дозволяє партнерам Америки чи її опонентам, як у нашому випадку, робити хоч якісь висновки про дійсні наміри Вашингтона», — сказав представник Кремля та висловив сподівання, що ці справжні наміри «будуть все-таки якось прояснені».

 

«Певне захоплення політикою батога і пряника — що по-науковому в США називається двотрековий підхід до Росії, по-російськи це «політика батога і пряника» — має місце бути. Чи застосовно це до Росії? Відповідь очевидна: ні», — сказав Пєсков.

 

Він відзначив, що така політика приведе лише до подальшої протидії.

 

Також Пєсков згадав про «червоні лінії» Путіна. «Президент сказав, що ми не будемо самі заходити за «червоні лінії» і нікому не дозволимо заходити за «червоні лінії», які ми визначатимемо самі», — сказав він і уточнив, що мова йде про національні інтереси.

 

«Я думаю, що президент Путін не змусить себе довго чекати. Щоразу він формулюватиме ті моменти, які є «червоними лініями», — підкреслив Пєсков.

 

Як повідомлялося, під час виступу в Конгресі Байден заявив, що не налаштований на ескалацію з Росією.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар