Після 2014 року є тенденція забувати та переписувати історію, – Качний про 77-річчя визволення Києва
22.9 C
Киев
16.05.2021
Політика

Після 2014 року є тенденція забувати та переписувати історію, – Качний про 77-річчя визволення Києва

Після 2014 року є тенденція забувати та переписувати історію, – Качний про 77-річчя визволення Києва

Народний депутат України (фракція «Опозиційна платформа – За життя») Олександр Качний


фото- з відкритих джерел

Сьогодні ветеранські організації не мають жодної підтримки, каже парламентар

Після 2014 року в Україні спостерігається тенденція забувати та переписувати історію.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України (фракція «Опозиційна платформа – За життя») Олександр Качний.

Парламентар привітав киян та всіх українців з Днем визволення Києва від фашистських загарбників.

«Визволення міста Києва Першим Українським фронтом під голосуванням генерала Ватутіна – це, дійсно, велика подія для нашої країни. І те, що сьогодні влада в особі президента, прем’єр-міністра Шмигаля, який взагалі сказав, що 9 Травня – це для нього взагалі не свято, ми бачимо, що є така тенденція після 2014 року – забувати, переписувати історію, казати, що ми взагалі знаходилися під окупацією Радянської держави, я маю на увазі, Україна. Усе це, безумовно, впливає і на психологічний стан тих ветеранів, які ще з нами, тих людей, для кого це дійсно свято, у чиїх родинах загинули люди у Великій Вітчизняній війні, коли визволялась наша країна», – сказав Олександр Качний.

Парламентар констатував, що сьогодні ветеранські організації не мають жодної підтримки, немає програм та фінансування, щоб на рівні громад можна було б вшановувати такі дати. Усе це свідчить про те, що країни рухається у неправильному напрямку, наголосив Олександр Качний.

Нагадаємо, у столиці, до Дня визволення Києва від фашистських загарбників, активісти Молодіжного Крила «Опозиційної платформи – За життя» і київська команда «Опозиційної платформи – За життя» поклали квіти до Меморіалу вічного вогню в Парку Слави. На заході також були присутні ветерани Великої Вітчизняної війни.

Як повідомляли раніше, «Опозиційна платформа — За життя» привітала українців з Днем визволення країни від фашистських загарбників.

Источник

Залишити коментар