Після COVID на світ чекають серйозніші виклики - ВООЗ
-2.5 C
Киев
18.01.2022
Новини світу

Після COVID на світ чекають серйозніші виклики — ВООЗ

Після COVID на світ чекають серйозніші виклики - ВООЗ

Глава ВООЗ Тедрос Аданом Гебреєсус

Свої зусилля держави мають скерувати на загальне охоплення населення послугами охорони здоров’я, заявив голова організації.

Після завершення пандемії коронавірусу людство зіткнеться з посиленими бідністю, голодом, нерівністю, хворобами, зміною клімату та іншими кризами. Такий прогноз у понеділок, 13 грудня, озвучив голова Світової організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебреєсус.

Виступаючи на 10-й Глобальній конференції зі зміцнення здоров’я, гендиректор ВООЗ закликав держави «сприяти економічному зростанню, заснованому на здоров’ї та благополуччі людей та планети».

Гебреєсус зазначив, що пандемія COVID-19 стала яскравим прикладом того, що «якщо здоров’я наражається на ризик, то на ризик наражається все», у зв’язку з чим він закликає світову спільноту ставитися до охорони здоров’я «не як до витрати, а як до інвестиції в наше спільне майбутнє».

«У центрі зусиль держав має бути досягнення загального охоплення населення послугами охорони здоров’я, яке є наріжним каменем соціальної, економічної та політичної стабільності», — наголосив глава ВООЗ.

Раніше ВООЗ і Світовий банк спрогнозували, що у світі понад півмільярда людей можуть зіткнутися з бідністю через пандемію коронавірусу.

ВООЗ заявила про зростання смертності від малярії

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар