Після виборів президента у США на вулиці вийшли протестувальники
17 C
Киев
03.08.2021
Без рубрики

Після виборів президента у США на вулиці вийшли протестувальники

Після виборів президента у США на вулиці вийшли протестувальники

Протест у США
Скріншот із відео

Люди поводяться агресивно

У Вашингтоні тривають протести після виборів президента США, які відбулися 3 листопада.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення з Вашингтона повідомив телеведучий Олександр Сказкін.

Як зазначив Олександр Сказкін, мітинг протестувальників, за яким стежить знімальна група телеканалу ZIK, рухається вулицями міста, вигукуючи різні гасла. Їх супроводжують поліцейські на велосипедах, які перекривають рух транспорту там, куди йде натовп. Працівники поліції, як зазначив Олександр Сказкін, спілкуються з протестувальниками і працівниками ЗМІ, жартують і усміхаються, м’яко дають вказівки та поради. А ось самі учасники акції, як зауважив телеведучий, поводяться агресивно, на контакт зі ЗМІ не йдуть, вигукують на їхню адресу лайливі слова та навіть закривають свої обличчя парасольками, щоб не потрапити у кадр відеокамер. Вони це роблять навіть попри те, що їхні обличчя і так наполовину закриті масками.

Серед протестувальників є люди, які мають на собі позначки – хрести з червоної ізострічки. Вони надають першу медичну допомогу тим, хто її потребує. Утім, каже Олександр Сказкін, наразі протест відбувається мирно, допомоги потребував лише один перехожий, який зазнав травми, проходячи повз.

Телеведучий розповів, що в якийсь момент учасники акції втомилися і сіли посеред вулиці. Після кількахвилинного перепочинку протестувальники рушили вулицями далі, притім, їх поступово стає менше.

Нагадаємо, 3 листопада у Сполучених Штатах відбулися вибори президента та віцепрем’єра. Американці обирали 35 сенаторів, 435 членів Палати представників, 13 губернаторів та місцеві органи влади.

Як повідомляли, рекордні понад 100 млн виборців достроково проголосували на виборах президента США до дня виборів.

Більше на цю тему читайте тут: «Судний день» у США: Американці готуються до протистоянь на вулицях».

Источник

Залишити коментар