6.6 C
Киев
01.01.2021
Новини України

Платний безвіз для українців відстрочили — ЗМІ

Платний безвіз для українців відстрочили - ЗМІ

Поки за безвіз платити не доведеться

Введення платних дозволів на в’їзд до Євросоюзу відклали до 2022 року. Їх видаватимуть за 7 євро на три роки.

 

Введення платного дозволу на в’їзд до Євросоюзу без візи для громадян України відклали на рік. Про це повідомили в представництві України при ЄС, пишуть Українські новини в четвер, 31 грудня.

 

«Очікується, що фактичне впровадження в дію Європейської інформаційної системи авторизації подорожей (ETIAS) відбудеться в 2022 році. Раніше, дійсно, звучала дата 2021, однак Євросоюз переніс цей термін на 2022. Лише в 2022 році громадяни України повинні будуть заповнити заявку на ETIAS перед поїздкою в Євросоюз», — йдеться в повідомленні.

 

Відзначається, що у зв’язку з впровадженням нових правил на 2021 рік заплановано проведення інформаційної кампанії для роз’яснення зазначених вимог. Видача авторизації на подорож повинна зайняти кілька хвилин при відсутності записів у базах правоохоронців.

 

Дозвіл буде дійсний протягом 3 років або до закінчення терміну закордонного паспорта на поїздки до 90 днів. У разі відмови у в’їзді через систему можна буде подати апеляцію на її рішення.

 

Представництво пояснює, що попередня авторизація дозволить превентивно ідентифікувати осіб, які можуть представляти міграційну загрозу або загрозу безпеці, і підвищить захищеність кордонів Євросоюзу.

 

Ціна дозволу на в’їзд повинна була скласти 7 євро.

 

Відзначимо, глава МЗС України Дмитро Кулеба вважає, що єдиною проблемою для безвізу з ЄС є пандемія коронавірусу.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар