Податкова амністія: МВФ почав аналізувати закон
27.1 C
Киев
25.07.2021
Без рубрики

Податкова амністія: МВФ почав аналізувати закон

Податкова амністія: МВФ почав аналізувати закон

МВФ спочатку був скептично налаштованим на податкову амністію в Україні

Законопроект про податкову амністію має містити потужні запобіжники, які унеможливлюватимуть відмивання коштів і корупцію, відзначили у Фонді.

 

Експерти Міжнародного валютного фонду аналізують закон про податкову амністію, який прийняли в Україні. Про це сказав постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман, повідомляє Інтерфакс-Україна у вівторок, 15 червня.

 

«Будь-який законопроект про податкову амністію має містити потужні запобіжники, які унеможливлюють відмивання коштів і корупцію», — заявив він.

 

Люнгман додав, що закон має ввести «надійні процедури ретельної перевірки з метою недопущення зловживань публічними діячами, їх родичами і тісно пов’язаними особами».

 

Нагадаємо, 15 червня Верховна Рада підтримала законопроект №5153, який вводить «нульову декларацію». За таке рішення проголосували 243 нардепи. Законопроект вводить податкову амністію активів з метою детінізації економіки.

 

Раніше Йоста Люнгман озвучив побоювання у зв’язку з наміром провести податкову амністію. У довгостроковій перспективі такі пільги шкодять стягненню податків, вважають у Фонді.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар