Поліція Британії має намір вриватися в будинки громадян на Різдво
27.5 C
Киев
25.07.2021
Без рубрики

Поліція Британії має намір вриватися в будинки громадян на Різдво

Поліція Британії має намір вриватися в будинки громадян на Різдво

Фото: Unsplash Людей можуть серйозно оштрафувати, а їхні сімейні заходи перервати

У Великобританії заборонено збиратися компаніями більш ніж шість осіб навіть всередині приватних будинків з метою профілактики поширення коронавірусу.

Поліція Британії пригрозила вриватися в будинки на Різдвяні свята, де будуть великі скупчення людей, через чинні карантинні заходи. Про це в середу, 28 жовтня, повідомляє TheSun.

Так, керівник поліції Західного Мідленд Девід Джемісон заявив, що офіцери обов’язково перевірять усі дописи від пильних сусідів, отримані в святковий сезон. Якщо вони підтвердяться, то людей можуть серйозно оштрафувати, а їхні сімейні заходи перервати.

«Якщо ми будемо знати, що великі групи людей збираються там, де їм бути не належить, то поліції доведеться втрутитися. Звичайно, це не робота поліції — заважати людям насолоджуватися Різдвом. Але ми тут, щоб забезпечити дотримання урядових правил», — сказав представник поліції графства Вест-Мідлендс Девід Джеймісон.

Традиційно британці на Різдво збираються за столом всією великою родиною. Однак в цьому році це буде розцінено поліцією як порушення заборони на масові скупчення в період карантинних обмежень.

Раніше німецьке місто Нюрнберг скасувало свій всесвітньо відомий різдвяний ярмарок Nurnberger Christkindles markt через стрімке зростання кількості випадків коронавірусу.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар