Політолог прогнозує, що інтереси США будуть зміщені на Тихоокеанський регіон
25.4 C
Киев
11.08.2022
Політика

Політолог прогнозує, що інтереси США будуть зміщені на Тихоокеанський регіон

Політолог прогнозує, що інтереси США будуть зміщені на Тихоокеанський регіон

Олексій Якубін


Фото з відкритих джерел

Це почалося за Дональда Трампа, зазначив Олексій Якубін

Не виключено, що інтереси США багато в чому будуть зміщені на Тихоокеанський регіон. Цей рух почався за президента Дональда Трампа і, скоріш за все, продовжиться за наступного президента США.

Про це в ефірі програми «Деталі дня» на телеканалі ZIK під час включення заявив політолог Олексій Якубін.

Експерт звернув увагу на те, що Джо Байдену, якого називають переможцем на президентських виборах у США, 77 років, тож, каже Олексій Якубін, не виключено, що частину повноважень виконуватиме віцепрезидентка Камала Гарріс. Він нагадав, що вона має ямайсько-індійське походження.

«Я не виключаю, що одна з цілей Камали Гарріс буде в тому, щоб на сторону США перевести Індію. Індія – це країна, яку ми часто теж недооцінюємо, вважаємо бідною, десь далекою, але Індія – це вже космічна країна, вона має різні сектори, які є достатньо розвинені», – зазначив Олексій Якубін.

Політолог прогнозує, що інтереси США багато в чому будуть зміщені на Тихоокеанський регіон.

«Це почалося за Дональда Трампа, коли він ключову лінію американської політики вибудовував навколо Тихоокеанського регіону, але, я думаю, що, скоріш за все, це продовжиться. І це, у свою чергу буде означати, наскільки я бачу, що США будуть готові шукати нові підходи як до Китаю, так і, я не виключаю, що до РФ», – сказав Олексій Якубін.

Експерт прогнозує, що демократи шукатимуть нові підходи до РФ. Олексій Якубін припустив, що для Джо Байдена буде пріоритетною тема перезавантаження відносин із РФ.

«А для нас це може бути показовим у тому сенсі, що буде більший тиск на Київ, як це не парадоксально, у контексті виконання Мінських домовленостей, тому що демократи є, як правило, прихильниками міжнародних договорів, глобальної безпеки, глобальних організацій… Я не виключаю, що може так бути, що по лінії України ми будемо відчувати збільшення тиску саме у тому сенсі, що демократам не буде потрібна Україна, де конфлікт на сході впливає або ескалує відносини США і РФ», – зазначив Олексій Якубін.

Нагадаємо, 7 листопада у США кілька засобів масової інформації на основі даних про підрахунок бюлетенів і своїх експертних оцінках оголосили про перемогу Джо Байдена на виборах очільника країни. За попередніми підрахунками, Байден переміг у Пенсільванії, і в цілому по країні набрав 273 голоси вибірників із 270 необхідних.

Одразу після цього Джо Байден заявив про його обрання на посаду очільника держави. За словами політика, він обіцяє бути президентом всієї країни. 

Своєю чергою, Дональд Трамп наголосив, що штаб буде оскаржувати результати виборів у суді наступного тижня, та додав, що «Байден поспішає помилково поставити себе за переможця».

Источник

Залишити коментар