Польща готує польові COVID-госпіталі
23.1 C
Киев
06.08.2021
Без рубрики

Польща готує польові COVID-госпіталі

Польща готує польові COVID-госпіталі

Фото: cnn.com У Польщі готують шість польових госпіталів для хворих на коронавірус

Система охорони здоров’я країни перебуває на межі своїх можливостей, каже прем’єр-міністр.

Прем’єр-міністр Польщі розпорядився, щоб шість великих польських держкомпаній створили польові госпіталі для хворих на коронавірус. Про це заявив глава адміністрації канцелярії прем’єр-міністра Михал Дворчик, повідомляє TVN24 в п’ятницю, 30 жовтня.

Тимчасові госпіталі повинні бути розраховані на більш ніж 3 тисячі місць для пацієнтів з коронавірусом. Зараз служба охорони здоров’я країни перебуває на межі своїх можливостей, і тому, ймовірно, сьогодні будуть прийняті додаткові рішення про обмеження.

Дворчик додав, що приймаються рішення щодо запобігання національному карантину, але в підсумку цей варіант не відкидається.

«Ситуація дуже серйозна. Щоденний приріст означає, що служба охорони здоров’я, яка зараз перебуває на межі витривалості, може взагалі рухнути під вагою напливу пацієнтів, якщо ми не будемо вводити екстраординарні рішення», — резюмував Дворчик.

Нагадаємо, що раніше в Польщі приріст коронавірусу перевищив 20 тисяч. За добу від COVID-19 помер 301 поляк, що перевищило попередній добовий рекорд смертності на 45.

Перед цим в Польщі два антирекорди щодо коронавірусу за день. У країні зафіксували найвищий добовий приріст нових хворих, а також найбільшу кількість померлих з початку епідемії.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар