14.1 C
Киев
18.05.2021
Новини світу

Польща не домовилася з Китаєм про купівлю вакцини проти COVID

Польща не домовилася з Китаєм про купівлю вакцини проти COVID

Фото: Пресс-служба президента Украины Польська влада не купуватиме китайську вакцину проти COVID

Анджей Дуда послався на жорсткі умови китайських виробників і відмовився від закупівлі вакцини.

 

Президент Польщі Анджей Дуда не зміг домовитися з Китаєм про постачання вакцин проти коронавірусу. Про це він заявив під час прес-конференції в п’ятницю, 9 квітня.

 

Причиною зриву переговорів, за словами Дуди, стали жорсткі умови китайських виробників.

 

 

«З китайської сторони були сформульовані пропозиції (щодо поставок вакцини, — ред). Але їх умови, беручи до уваги також поліпшення поставок від виробників, з якими співпрацює Єврокомісія, були, скажімо так, «дещо цікаві», якщо йдеться про ціни і терміни поставок, що польський уряд не наважився купувати такі вакцини», — сказав Дуда.

 

У той же час, глава МОЗ Польщі Адам Недзельський повідомив, що влада країни вирішила змінити систему вакцинації: тепер вона проходитиме не за професійними або суспільними групами, а за роками народження.

 

«Разом з міністром Михалом Дворчиком (відповідає за процес вакцинації в Польщі, — ред.) і прем’єр-міністром Матеушем Моравецьким ми прийняли рішення про перезавантаження системи вакцинації. Це перезавантаження полягатиме в тому, що вакцинуватимуть по роках (народження), а групи, крім нульової і першої, які будуть вакциновані до кінця, в подальшому не розширюватимуться», — передає слова Недзельського Укрінформ.

 

Раніше повідомлялося, що в Польщі вчителів перед допуском на очні заняття перевірять на коронавірус.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар