Польща передала Україні 300 тисяч доз вакцини від COVID
-3.7 C
Киев
18.01.2022
Новини України

Польща передала Україні 300 тисяч доз вакцини від COVID

Польща передала Україні 300 тисяч доз вакцини від COVID

Фото: gov.pl Польща передала Україні другу партію вакцин

Це вже друга партія вакцини AstraZeneca, яку Варшава передає Києву. Перша була відправлена у серпні.

Влада Польщі відправила в Україну другу партію COVID-вакцин фірми AstraZeneca у кількості 300 тис. доз. Про це у середу, 8 грудня, повідомляє МЗС Польщі.

«Польща солідарна з Україною. В Україну вирушила чергова партія вакцини проти COVID-19. Завдяки співпраці МЗС з урядовим агентством стратегічних резервів Польщі нашому східному сусіду відправлено 300 тис. доз вакцини (AstraZeneca – ред.)», — йдеться у повідомленні.

Водночас в офіційному повідомленні на сайті уряду Польщі йдеться, що партія вакцини в кількості 300 тис. доз вирушила в Україну 29 листопада.

Зазначається, що з початку пандемії коронавірусу Польща вже передавала Україні медичне обладнання, засоби індивідуального захисту, необхідні для боротьби із COVID-19. Торік у серпні Варшава передала Києву першу партію вакцини AstraZeneca у кількості 650 тис. доз.

Нагадаємо, у липні Польща заявила про намір передати Україні 1,2 млн доз вакцини AstraZeneca для боротьби з коронавірусом. Ще в грудні 2020 року повідомлялося, що Варшава передасть вакцини Києву, якщо вона матиме їхній надлишок.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар