Польща ввела обов'язковий карантин для громадян трьох країн
23.7 C
Киев
25.06.2021
Новини світу

Польща ввела обов’язковий карантин для громадян трьох країн

Польща ввела обов'язковий карантин для громадян трьох країн

Усі прибулі до Польщі з Бразилії, Південної Африки та Індії відправляться на карантин

Причиною такого рішення є складна епідситуація з коронавірусом у цих країнах, а також активна циркуляція нових штамів інфекції.

Влада Польщі ухвалила рішення відправляти на тижневий карантин всіх прибулих з Південної Африки, Індії та Бразилії навіть за наявності у них негативного тесту на коронавірус. Про це в середу, 5 травня, повідомило видання Польські новини з посиланням на главу МОЗ республіки Адама Недзельські.

«Згідно з новими правилами, люди, які прибувають до Польщі з Південної Африки, Індії та Бразилії, більше не можуть бути звільнені з карантину на підставі тесту, проведеного протягом 48 годин після повернення в країну. Така можливість дозволена тільки через сім днів», — уточнив міністр.

Причиною даного рішення є складна епідситуація з коронавірусом в згаданих країнах, а також активна циркуляція в них нових штамів інфекції.

Так, в МОЗ наголосили, що мандрівники зможуть вийти з карантину на підставі тесту на COVID-19, проведеного медичною діагностичною лабораторією через сім днів після прибуття в республіку.

Постанова набуває чинності 6 травня.

Нагадаємо, в Польщі зафіксували один випадок індійського штаму коронавірусу. Зараження підтвердилося у дипломата, який прибув з Індії.

Ізраїль заборонив в’їзд українцям через COVID-19

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар