Помер глава Samsung Лі Гон Хі
24.4 C
Киев
25.07.2021
Без рубрики

Помер глава Samsung Лі Гон Хі

Помер глава Samsung Лі Гон Хі

Фото: Jo Yong-Hak / Reuters Голова концерну Samsung Лі Гон Хі

Під його керівництвом компанія з невеликого корейського виробника перетворилася на велику міжнародну корпорацію.

 

Голова концерну Samsung Лі Гон Хі пішов з життя в неділю в Сеулі у віці 78 років. Про це в неділю, 25 жовтня, з посиланням на заяву компанії повідомив Bloomberg.

 

Відомо, що Лі Гон Хі мав проблеми зі здоров’ям після перенесеного у 2014 році серцевого нападу. Останні кілька років він залишався формальним главою компанії, а фактично Samsung керує його син Лі Чже Ен.

 

«Голова Лі був справжнім провидцем, який перетворив Samsung з місцевого бізнесу на провідного світового новатора і промислового гіганта. Його заява 1993 року про «нове управління» стала рушійною силою бачення компанії з надання найкращих технологій для розвитку глобального суспільства. Його спадщина буде вічною», — йдеться в заяві Samsung.

 

Лі Гон Хі народився 9 січня 1942 року. Його батько, Лі Бен Чхоль, був засновником Samsung Group. Після його смерті в 1987 році Лі Гон Хі очолив концерн.

 

У 1993 році Лі Гон Хі почав проводити корпоративну реформу в Samsung. Він назвав компанію «другосортною» за світовими стандартами і закликав кожного співробітника «змінити все, крім дружини і дітей».

 

Згідно із запропонованою ним концепцією «нового управління» підлеглі тепер могли вказувати своїм начальникам на помилки.

 

Зазначимо, що південнокорейська прокуратура підозрює, що в ході отримання влади в концерні син глави Лі Чже Ен брав участь у незаконних махінаціях під час злиття компаній всередині корпорації, щоб отримати контроль над Samsung Group.

 

Крім Лі Чже Ена, у Лі Гон Хі залишилися дочки Лі Бу Чжин і Лі Со Хен. Ще одна дочка, Лі Юн Хен, наклала на себе руки у 2005 році.

 

Раніше Korrespondent.net писав, що померла актриса з «бондіани». Вона стала моделлю для образу «золотої дівчини» в заставці бойовика про британського шпигуна Джеймса Бонда.

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар