Помер колишній секретар ЦК КПРС Лігачов
26.4 C
Киев
22.06.2021
Новини світу

Помер колишній секретар ЦК КПРС Лігачов

Помер колишній секретар ЦК КПРС Лігачов

Фото: t.me/Ateobreaking Колишній секретар ЦК КПРС Єгор Лігачов

Єгор Лігачов запам’ятався як автор вимовленої у 1988 році на з’їзді Компартії фрази «Борисе, ти не правий», адресованої Борису Єльцину.

 

Колишній секретар ЦК КПРС з питань ідеології та аграрної політики, народний депутат СРСР Єгор Лігачов помер у п’ятницю, 7 травня, у Москві на 101 році життя, інформує агентство ТАСС.

 

Відзначається, що незадовго до смерті Лігачов був госпіталізований у столичну Центральну клінічну лікарню, де періодично проходив підтримувальну терапію.

 

При цьому діагноз померлого не вказано.

 

За даними Telegram-каналу Mash, причиною смерті Лігачова стала двостороння пневмонія. Повідомляється, що політик перебував у медустанові на ШВЛ. Крім пневмонії, лікарі діагностували множинні вегетативні порушення й оцінювали стан політика як вкрай важкий.

 

Як відомо, Єгор Лігачов народився 29 листопада 1920 року в селі Дубінкіно Томської губернії (нині Чулимський район Новосибірської області).

 

Із квітня 1985 року був членом Політбюро, у 1985-1988 роках як секретар ЦК КПРС відповідав за питання ідеології, пізніше — аграрної політики. У цей період він був фактично другою особою в партії після генсека СРСР Михайла Горбачова.

 

У 1985 році ініціював і керував антиалкогольною кампанією в Радянському Союзі.

 

Єгор Лігачов запам’ятався як автор вимовленої у 1988 році на з’їзді КПРС фрази «Борисе, ти не правий», адресованої Борису Єльцину.

 

Як повідомлялося, минулого року помер останній генеральний секретар Компартії Чехословаччини Мілош Якеш. Політику було 97 років.

 

Син вождя. У США помер Сергій Хрущов

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар