Помер композитор та музикант гурту Хорея Козацька Данило Перцов
-0.4 C
Киев
22.01.2022
Новини України

Помер композитор та музикант гурту Хорея Козацька Данило Перцов

Помер композитор та музикант гурту Хорея Козацька Данило Перцов

Фото: facebook.com/taras.kompanichenko Помер музикант Данило Перцов

Музикант-мультиінструменталіст помер на 49 році життя від наслідків коронавірусу. Захворіла також його мама — відомий художник-графік.

Український композитор, музикант-мультиінструменталіст, учасник гурту Хорея Козацька Данил Перцов помер 5 грудня у віці 48 років. Про це гурт повідомляє на сторінці у Facebook.

«Наш друг, колега та брат Данило Перцов відійшов нині у засвіти. Прощай, дорогий Данило! Пробач і прощай! Ми тебе дуже любимо», — написали музиканти.

1 грудня лідер Хореї Козацької Тарас Компаніченко написав у своєму Facebook, що Перцов був госпіталізований до лікарні з коронавірусом та перебував у реанімації на кисневому концентраторі. За його словами, музиканта було госпіталізовано до столичної лікарні №12.

«Наш друг, товариш, брат і колега з Хореї Козацької Данило Перцов хворіє на COVID-19. Наразі стан його лікарі оцінюють як стабільно важкий. Він перебуває в реанімації, на кисневому концентраті. 85% ураження легень. Лікарі борються за його життя. Він бореться за своє життя! Його мама — Валентина Андріївна Ульянова — видатний український графік теж хвора на COVID», — написав Компаніченко.

Данило Перцов — член Спілки композиторів України. Грав на багатьох інструментах, зокрема, шалмеї (різновид сурми), поморті та цинку (корнет). З 2005 року був постійним учасником гурту Хорея Козацька під керівництвом Тараса Компаніченка.

Раніше повідомлялося, що в Одесі від коронавірусу помер 24-річний каноїст-чемпіон.

Перед цим від коронавірусу помер 42-річний актор із серіалу Вороніни Михайло Зубов.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар