Понад 200 представників "Слуги Народу" очолять ОТГ у всіх областях України
23.1 C
Киев
06.08.2021
Без рубрики

Понад 200 представників «Слуги Народу» очолять ОТГ у всіх областях України

Понад 200 представників "Слуги Народу" очолять ОТГ у всіх областях України


Telegram-канал партії «Слуга народу»

Представники партії «Слуга Народу» здобувають 206 посад голів об’єднаних територіальних громад. Такі дані паралельного підрахунку голосів, проведеного партією. Про це повідомила пресслужба партії «Слуга народу» в Telegram.

Після обробки даних з 80% дільниць, найбільше голів ОТГ представлятимуть «Слугу Народу» в Харківській і Київській областях — по 18, а на Миколаївщині та Сумщині очолять по 17 ОТГ. Таким чином представники президентської партії керуватимуть кожною шостою ОТГ в Україні.

Крім того, «Слуга Народу» впевнено лідирує за кількістю мандатів депутатів обласних і районних рад. За даними паралельного підрахунку, 19% крісел партія отримує в обласних радах та 17 % — у районних.

Також очікується вихід у другий тур кандидатів на посади голів обласних центрів від «Слуги Народу» в Ужгороді, Полтаві та Кривому Розі.

Нагадаємо, місцеві вибори відбулися 25 жовтня 2020 року. Обирали депутатів рад усіх рівнів, голів об’єднаних територіальних громад і старост. У містах з кількістю виборців понад 10 000 вперше застосували пропорційну систему виборів з відкритими списками. Виборець мав проголосувати як за партію, так і за кандидата в партійному списку.

Источник

Залишити коментар