Понад 3,6 мільйона словаків протестували на коронавірус за два дні
25.4 C
Киев
22.06.2021
Новини світу

Понад 3,6 мільйона словаків протестували на коронавірус за два дні

Понад 3,6 мільйона словаків протестували на коронавірус за два дні

Фото: Getty Images/AFP Тестування на коронавірус у Словаччині

Більше одного відсотка протестованих мали позитивні результати тесту на SARS-CoV-2. Особи з негативним тестом зможуть вільно пересуватися країною.

Понад 3,6 мільйона словаків взяли учать у національній програмі тестування на коронавірус протягом вихідних, заявив прем’єр-міністр країни Ігор Матович у понеділок, 2 листопада. За його словами, 1,06 відсотка або 38,359 тестів мали позитивний результат.

У країні проводять тести на антигени, які дають результат за 15-30 хвилин. Їх вважають менш надійними, ніж ПЛР-тести. Ті, хто отримає негативний результат, зможе вільно пересуватися країною.

Як повідомлялось, у Словаччині, де мешкають 5,5 мільйона людей, 31 жовтня і 1 листопада проходив перший етап загальнонаціонального тестування, яке уряд вважає альтернативою локдауну. Тестування добровільне, у ньому закликали брати участь громадян у віці від 10 до 65 років. Другий етап тестування запланований на 7-8 листопада.

Згідно з даними Європейського центру з профілактики та контролю захворюваності (ECDC), у країні протягом 14 днів було зафіксовано 504,6 зараження на 100 тисяч осіб. У сусідній Чехії цей показник становить 1512,3.

Загалом, за даними Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса (США), у Словаччині коронавірусом інфікувались 61,8 тисячі осіб, від хвороби COVID-19 померли 219 людей.

Джерело: Українська служба DW

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар