Понад 75 тисяч жителів Донецької області другу добу залишаються без води
16.4 C
Киев
04.08.2021
Без рубрики

Понад 75 тисяч жителів Донецької області другу добу залишаються без води

Понад 75 тисяч жителів Донецької області другу добу залишаються без води

Фото: ГСЧС Украины 75 тис. людей залишилися без води в Донецькій області через аварію

Зараз призупинено водопостачання п’яти населених пунктів (з них 3 частково): Костянтинівка, Дружківка, Петрівка, Щербинівка (частково) і Новгородське.

На ділянці Другого Донецького водопроводу поблизу міста Слов’янськ вранці 28 жовтня сталася аварія, в зв’язку з чим повністю або частково призупинено водопостачання п’яти населених пунктів, повідомляє прес-служба Донецької облдержадміністрації.

«Фахівці КП Компанія Вода Донбасу розпочали ремонт магістрального водоводу діаметром 1400 мм вранці 28 жовтня. Зараз призупинено водопостачання п’яти населених пунктів (з них 3 частково) — м. Костянтинівка (частково), м. Дружківка (частково), с. Петрівка, смт Щербинівка (частково) та смт Новгородське Торецької міської ради (всього — 75401 осіб/39720 абонентів)», — йдеться в повідомленні.

Упродовж минулої доби було проведено земляні роботи, виконане відведення мулу і відкачування води у місця пориву, встановлена ​​причина пориву — тріщина довжиною 250 мм.

«Станом на 08:00 29 жовтня тривають роботи з відкачування води на місці пориву, після чого будуть розпочаті зварювальні роботи», — йдеться в повідомленні.

Орієнтовний час завершення ремонтних робіт — протягом доби 29 жовтня.

Від КП Компанія Вода Донбасу залучено 20 працівників і 8 одиниць техніки.

«Нагадаємо, що Другий Донецький водопровід — головне джерело водопостачання для міст Слов’янськ, Краматорськ, Дружківка, Костянтинівка, а також прилеглих сіл і селищ. 20 км цього водопроводу перебуває в аварійному стані і потребує заміни», — додали в ОДА.

Нагадаємо, що в Криму запаси води в головних водосховищах скоротилися до 15%. Північний і центральний Крим зневоднені. Тепер до них приєдналася і східна частина півострова.

При цьому в Кремлі заявили, що забезпечать Крим водою.

«Росія — це потужна країна, вона здатна забезпечити Крим водою без України, що і буде зроблено, щоб потім не залежати від цього самого крана», — сказав прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар