Понад половина українців підтримують візовий режим з РФ - опитування
-3.7 C
Киев
18.01.2022
Новини України

Понад половина українців підтримують візовий режим з РФ — опитування

Понад половина українців підтримують візовий режим з РФ - опитування

Фото: dpsu.gov.ua Раніше візовий режим із РФ схвалювали 39%

За два останні роки кількість тих, хто виступає за візи із сусідньою державою, збільшилася.

На сьогоднішній день більше половини опитаних громадян України (52%) хотіли б, щоб із Російською Федерацією діяв візовий режим. Про це свідчать результати опитування соціологічної групи Рейтинг.

Проти віз із Росією — 44% респондентів.

Зазначається, що за два останні роки кількість тих, хто виступає за візи із сусідньою державою, збільшилася. До візового режиму з Росією у 2019 році позитивно ставилися лише 39% опитаних громадян України.

Опитування проведено соціологічною групою Рейтинг 6-8 листопада 2021 року серед 2500 респондентів по всій Україні, за винятком окупованих Росією територій. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing — телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). Помилка репрезентативності дослідження: трохи більше 2,0%.

Понад половина українців підтримують візовий режим з РФ - опитування

Скріншот. ratinggroup.ua 

 

Нагадаємо, українці назвали ворожі країни. За минулий рік в українців покращилося ставлення до Британії та Туреччини, а ось до Білорусі значно погіршилося.

Раніше стало відомо, що більшість українців негативно ставляться до Олександра Лукашенка та Володимира Путіна. А ось симпатію в опитаних викликають екс-канцлер ФРН Ангела Меркель та голова Білого дому Джо Байден.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар