Попов: Київ не отримує жодної копійки з програми "Велике будівництво", у нього що - немає проблем?
24.6 C
Киев
25.07.2021
Без рубрики

Попов: Київ не отримує жодної копійки з програми «Велике будівництво», у нього що — немає проблем?

Попов: Київ не отримує жодної копійки з програми "Велике будівництво", у нього що - немає проблем?

Олександр Попов
Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Незважаючи на те, що бюджет Києва найбільший в Україні, його все одно не вистачить для того, щоб вирішити всі нагальні проблеми столиці, каже політик

Київ станом на сьогодні не отримав жодної копійки з програми «Велике будівництво» на свій розвиток. У нього що, немає проблем реконструкції, або капітального ремонту мостів, чи ми не будуємо метро?

Про це в ефірі ток-шоу «15» на телеканалі ZIK під заявив кандидат у мери Києва від «Опозиційної платформи – За життя» Олександр Попов.

Велика проблема Києва, зі слів політика, полягає в тому, що за останні роки місто використовувало лише свої кошти і не отримувало нічого з державного бюджету.   

«Навіть, незважаючи на те, що цей бюджет найбільший в Україні, його все одно не вистачить для того, щоб вирішити всі нагальні проблеми столиці. Тут обов’язково має бути партнерство з урядом. А його немає на сьогоднішній день», – сказав Олександр Попов.

Нинішня влада Києва, продовжив він, не в змозі навіть взяти участі у програмі президента Зеленського «Велике будівництво».   

«На жаль, мені доводиться про це із жалістю говорити, що програма «Великого будівництва», яка рекламується сьогодні і урядом, і президентом, але Київ жодної копійки з цієї програми на свій розвиток не отримує. У нас що, немає проблем реконструкції, або капітального ремонту мостів, чи ми не будуємо метро? Це потрібно робити з урядом», – підкреслив Олександр Попов.

Нагадаємо, у неділю, 25 жовтня, в Україні відбулося голосування на місцевих виборах. 

За результатами екзит-полу, проведеного студією Савіка Шустера, телеканалом «Україна 24» та соціологічною компанією Liberty Report, вибори мера Києва відбудуться у два тури. 

За даними опитування, Віталій Кличко набирає 45,93%, Олександр Попов — 9,62%, Ірина Верещук — 8,53%.

 

 

Источник

Залишити коментар