Pornhub вводить цифрову перевірку користувачів
-0.9 C
Киев
04.03.2021
Новини світу

Pornhub вводить цифрову перевірку користувачів

Pornhub вводить цифрову перевірку користувачів

Фото: Getty Images Pornhub посилює безпеку на сайті

Платформа збільшить команду модераторів і посилить контроль за користувачами, які завантажують відео.

 

Порносайт Pornhub представив детальну інформацію про те, як планує посилювати безпеку і боротися зі зловживаннями. Про це йдеться в заяві, опублікованій 2 лютого.

 

 

Так, перевірка контенту, як і раніше, буде здійснюватися командою модераторів, а контроль користувачів забезпечить компанія з цифрової верифікації Yoti «шляхом надання поточної фотографії та затвердженого урядом документа, що посвідчує особу».

 

«Yoti перевірить дійсність документа, що підтверджує особу, і порівняє цей документ з надісланої фотографією, використовуючи безпечну біометричну технологію», — вказали в Pornhub.

 

У заяві наголошується, що модератори платформи пройдуть більш ретельну підготовку і будуть частіше перевіряти пошукові запити на наявність фраз, які порушують політику користування.

 

Також Pornhub оголосив, що випустить звіт про прозорість, «деталізує результати модерації контенту за 2020 рік».

 

Нагадаємо, на початку грудня 2020 року в газеті NYT вийшла стаття про те, як Pornhub заробляє на відео з дітьми. Автор поділився історіями дівчат, ролики з якими з’явилися на порносайті без їх згоди і були зроблені до повноліття.

 

У зв’язку з цим Visa і Mastercard призупинили надання послуг Pornhub на невизначений термін.

 

Через скандал відеохостинг видалив мільйони відео від неперевірених користувачів, що склало понад 80% всього контенту, а також змінив політику завантаження.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар