Пошта США не встигла доставити понад 150 тисяч бюлетенів
14.7 C
Киев
12.05.2021
Новини світу

Пошта США не встигла доставити понад 150 тисяч бюлетенів

Пошта США не встигла доставити понад 150 тисяч бюлетенів

У США триває підрахунок голосів

Понад 12 тисяч з цих бюлетенів припадають на п’ять штатів, де ім’я переможця ще не визначилося.

Американська поштова служба не змогла доставити понад 150 тисяч бюлетенів на виборчі дільниці до закінчення голосування на президентських виборах. Відповідні документи відомство надало суду, повідомляє в п’ятницю, 6 листопада, The Washington Post з посиланням на дані відомства.

За інформацією видання, більш я 12 тисяч з цих бюлетенів припадають на п’ять штатів, де ім’я переможця ще не визначилося.

Залежно від законів конкретного штату доставлені пізніше дня виборів бюлетені можуть бути або зараховані, або визнані недійсними.

Наприклад, у Неваді, Північній Кароліні і Пенсильванії бюлетені, які прийшли після 3 листопада, будуть підраховані, оскільки поштові штемпелі датовані днем ​​виборів.

Водночас в Аризоні і Джорджії затрималися бюлетені, які не враховують за підрахунку голосів.

У четвер Дональд Трамп закликав зупинити підрахунок голосів і не рахувати бюлетені, що надійшли поштою вже після закриття виборчих дільниць.

Раніше суд штату Мічиган відхилив позов від штабу Дональда Трампа. Представники президента США вимагали припинити підрахунок голосів, поданих особисто і надісланих поштою в ході президентських виборів.

Раніше повідомлялося, що в Неваді будуть ще тиждень приймати бюлетені. Невада — один з ключових штатів на нинішніх виборах президента США.

Нагадаємо, Трамп заявив, що «легко перемагає», якщо рахувати законні голоси.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар