Посли G7 обговорили із Зеленським блокування ТБ
7.9 C
Киев
04.03.2021
Новини України

Посли G7 обговорили із Зеленським блокування ТБ

Посли G7 обговорили із Зеленським блокування ТБ

Фото: president.gov.ua Посли G7 обговорили із Зеленським ряд питань

Дипломати погодилися з необхідністю боротьби з дезінформацією при дотриманні свободи і плюралізму ЗМІ.

 

Посли країн Великої сімки (G7) обговорили з президентом Володимиром Зеленським проведення судової реформи в Україні та боротьбу з дезінформацією. Про це в четвер, 4 лютого, говориться в мікроблозі послів країн G7 в Україні у Twitter.

 

«Ми провели продуктивний діалог з декількох питань на підтримку розвитку і вітали початковий прогрес у питанні СБУ. Посли погодилися, що існує потреба боротися з дезінформацією в рамках свободи і плюралізму ЗМІ», — йдеться в повідомленні.

 

Відзначається, що посли також заслухали викладені президентом плани судової реформи.

 

«Вони наголосили на необхідності всебічної судової реформи, включаючи одночасну реформу ВРЮ і ВККС, і висловили стурбованість нещодавніми законодавчими ініціативами (законопроекти 3711, 4229), які не забезпечать якісних, чесних суддів; люди і бізнес в Україні говорять нам, що потребують саме таких», — йдеться в повідомленні.

 

Також посли G7 відзначили, що були раді зустрічі з президентом Зеленським вперше в 2021 році.

 

Нагадаємо, раніше про зустріч з послами країн Великої сімки розповіли в Офісі президента. Як повідомлялося, заблоковані телеканали поширювали дезінформацію, а санкції спрямовані на захист національної безпеки.

 

А в кінці січня посли Великої сімки привітали намір провести реформу СБУ і привести спецслужбу у відповідність з міжнародними стандартами.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар