Посли G7 закликали до продовження реформи Укроборонпрому
16.7 C
Киев
04.08.2021
Без рубрики

Посли G7 закликали до продовження реформи Укроборонпрому

Посли G7 закликали до продовження реформи Укроборонпрому

Країни G7


Фото з відкритих джерел

У «Великій сімці» вважають, що реформи концерну призведуть до активізації оборонної галузі України

Посли країн «Великої сімки» закликали до продовження реформ корпоративного управління державного концерну Укроборонпром. Про це йшлося під час зустрічі дипломатів із тимчасовим очільником підприємства Ігорем Фоменком, передає пресслужба G7 у Twitter.

Зазначається, що реформи концерну мають активізувати оборонну галузь України. «Під час зустрічі з виконувачем обов’язки генерального директора Укроборонпрому Фоменком посли країн G7 закликали концерн продовжувати реформи корпоративного управління, розпочаті за попереднього керівництва, щоб сприяти активізації оборонної галузі України, включаючи запровадження досвідченої незалежної наглядової ради», – йдеться в повідомленні.

Водночас у G7 попередили про можливі наслідки в разі скасування реформи концерну. «Відхилення від цього шляху реформ стане втраченою можливістю для України привести свій оборонний сектор у відповідність до міжнародних стандартів», – додали у «Великій сімці».

Нагадаємо, нещодавно державний концерн «Укроборонпром» підготував стратегію трансформації компанії, якою передбачено ліквідацію концерну. Замість цього планується створити оборонний та аерокосмічний холдинги.

Источник

Залишити коментар