Посол України пояснив відмову Німеччини дати зброю
-0.4 C
Киев
22.01.2022
Новини України

Посол України пояснив відмову Німеччини дати зброю

Посол України пояснив відмову Німеччини дати зброю

Фото: Getty Images Посол пояснив відмову Німеччини давати зброю Україні

Німецька сторона побоюється, що надання зброї Україні стане підставою для масштабного застосування озброєння з боку РФ, заявив Андрій Мельник.

Німеччина відмовилася давати Україні зброю через патологічний страх перед російським президентом Володимиром Путіним. Про це заявив посол України у Німеччині Андрій Мельник, повідомляє Дзеркало тижня у неділю, 12 грудня.

«Єдина справжня причина відмови Берліна надавати Києву оборонне озброєння, потужніше тиснути на росіян у ролі посередника та задіяти весь широкий інструментарій важелів впливу на Москву, весь арсенал, включаючи зупинку Північного потоку-2, патологічний страх перед Путіним», — сказав Мельник.

Дипломат додав, що Росія може реалізувати апокаліптичні сценарії у разі надання зброї Україні.

«Страх спровокувати Росію на те, що, на думку самих німців, може стати для насильницького режиму Кремля підставою до масштабного застосування зброї та реалізації інших апокаліптичних сценаріїв. І це справді дуже сумно», — підсумував Мельник.

Нагадаємо, що питання про постачання зброї Україні викликало суперечки у політичних колах Німеччини. Докладніше про це читайте у матеріалі Корреспондент.net.

Чому Берлін має постачати зброю Києву. FAZ

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар