Представник ЄК виключив швидкий вступ України в Євросоюз
15.8 C
Киев
28.09.2022
Новини світу

Представник ЄК виключив швидкий вступ України в Євросоюз

Представник ЄК виключив швидкий вступ України в Євросоюз

Фото: holbornassets.com Єврокомісія

Найшвидше вступити в ЄС можуть країни Західних Балкан. А відносини ЄС з Україною ґрунтуються лише на Угоді про асоціацію з Євросоюзом.

 

Поки що про вступ України в Європейський Союз не йдеться. Країни Західних Балкан є ближчими до вступу до складу ЄС. Про це заявив представник із закордонних справ і політики безпеки Європейської комісії Петер Стано на брифінгу в Брюсселі.

 

«Не очікується приєднання України до ЄС. Йдеться про Західні Балкани, не Україну… Ми знаємо про її європейські устремління. Ми розвинули це партнерство як частину Угоди про асоціацію, яка є найамбітнішою з угод про асоціацію, які ми маємо із сусідніми країнами. Наразі ми працюємо на основі Угоди про асоціацію з Україною», — сказав він.

 

Нагадаємо, раніше Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустрічі з керівництвом Євросоюзу в Брюсселі. У нього відбулася розмова із главою дипломатії ЄС Жозепом Боррелем і главою ЄК Урсулою фон дер Ляєн.

 

Тим часом стало відомо, що ЄС виділяє Україні 31 млн євро на оборону. Кошти будуть направлені ЗСУ на розвиток медицини, інженерних можливостей, логістику, кібербезпеку та ін.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар