16.2 C
Киев
02.05.2021
Новини світу

Прем’єр Словаччини прищепився вакциною AstraZeneca

Прем'єр Словаччини прищепився вакциною AstraZeneca

Фото: ТА-3 Едуарду Хегер зробили щеплення в Братиславі

Повний цикл вакцинації двома дозами різних COVID-препаратів пройшли майже 500 тисяч громадян Словаччини.

Прем’єр-міністру Словаччини Едуарду Хегеру ввели першу дозу щеплення від коронавірусу. Про це повідомляє телеканал ТА-3 в суботу, 1 травня.

Глава словацького уряду прищепився в Братиславі вакциною виробництва британсько-шведської компанії AstraZeneca. Раніше він не міг пройти вакцинацію за медичними показаннями, оскільки хворів на коронавірус.

Вакцинація в Словаччині розпочалася 26 грудня 2020 року. У країні проживає близько 5,5 млн осіб. Прививки вже зроблені 1 076 421 жителю, з яких повний цикл вакцинації двома дозами препарату пройшли 498 352.

У Словаччині щеплення проводяться вакцинами виробництва Pfizer/BioNTech, Moderna, Johnson & Johnsonі AstraZeneca.

Як відомо, прем’єр-міністр Словаччини Ігор Матович пішов у відставку через російську вакцини Супутник V. Урядова криза в країні почалася після того, як він заявив про намір придбати російський препарат, незважаючи на те, що вакцина не отримала схвалення європейського і місцевого регулятора.

У свою чергу Росія зажадала від Словаччини повернути 2 млн доз вакцини Супутник V. РФ вже оголосила, що повернула Словаччині отримані гроші.

За даними медичного регулятора, Росія продала Словаччині вакцину Супутник V, яка відрізняється від схваленої науковим журналом TheLancet.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар