Президент назвав дедлайн для членства України в ЄС
1.6 C
Киев
01.03.2021
Новини України

Президент назвав дедлайн для членства України в ЄС

Президент назвав дедлайн для членства України в ЄС

Фото: president.gov.ua Засідання у Зеленського

Глава держави вважає, що членство України в Євросоюзі — питання часу, яке має вирішитися до кінця поточного десятиліття.

 

Вступ України до Європейського Союзу перестав бути гіпотетичним і має вирішитися до кінця десятиліття. Про це заявив президент Володимир Зеленський на засіданні зі стратегії європейської та євроатлантичної інтеграції, що пройшло в четвер, 18 лютого, повідомляє прес-служба ОП.

 

Зокрема, під час засідання обговорювалися питання виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, її поновлення, а також інтеграцію в ринки ЄС і Єдиний цифровий ринок Євросоюзу.

 

«Україна стає країною, де всім затишно і безпечно, а членство в Європейському Союзі перестало бути гіпотетичним — це питання часу, яке має вирішитися до кінця поточного десятиліття», — йдеться в повідомленні.

 

Також на зустрічі йшлося про формування і просування позитивного іміджу України в світі.

 

«Україна — авторитетний і відповідальний член міжнародного співтовариства, робить вагомий внесок у забезпечення глобальної та регіональної безпеки і стабільності, активно залучається до протидії новим викликам і загрозам», — зазначив Зеленський.

 

У свою чергу глава МЗС Дмитро Кулеба заявив, що його відомство також буде займатися захистом прав та інтересів України за кордоном, збереженням національної ідентичності, забезпеченням зовнішньоекономічних інтересів держави засобами економічної дипломатії.

 

Також обговорювалося забезпечення міжнародної підтримки України у відновленні територіальної цілісності.

 

Раніше стало відомо, що ЄС не згоден змінювати Угоду про асоціацію з Україною. В ЄС офіційно погодилися «переглянути» Угоду, але не давали згоди на внесення змін.

 

Нагадаємо, в січні ЄС обмежив експорт вакцин, проте для України було зроблено виняток.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар